Klub

Drukuj
Kategoria: Klubowe Opublikowano: poniedziałek, 04, sierpień 2014 Maciej Kowalkowski

Pomysł na założenie klubu zrodził się w mojej głowie w grudniu 2010 roku. W tym samym miesiącu odbyło się pierwsze spotkanie vs. klubu i zapadły pierwsze decyzje. Zaistniała wtedy grupa klubowa.

Mamy status klubu sportowego - organizacja non-profit. Klub posiada własny regulamin, a także warunki członkostwa na które trzeba przystać, by do nas dołączyć. Preferujemy zasadę Catch&Release i wymagamy tego od członków klubu.

 

Udało nam się nawiązać współpracę z innymi klubami wędkarskimi, administratorami wędkarskich serwisów. Są to między innymi : Polski klub wędkarski z Irlandii płn - Big Fish, Uppon Avon River Assosiation, PikeHunter Team, Angling Trust, Fish Hunter, Pikefinder, Polish Anglers Assossation, Scottish Federation for Coarse Angling i inne. Mamy nadzieję, że współpraca będzie w przyszłości procentować i nawiążemy jeszcze więcej ciekawych kontaktów. Od początku roku 2014 jesteśmy członkami Angling Trust.

 

        Scottish/Polish Anglers Group.

Z inicjatywy zaprzyjaźnionego miejscowego wędkarza Stana Brooma i mojej udało się też powołać do życia Szkocko/Polską Grupę Wędkarską, mającą na celu integrację, obalenie kulturowych stereotypów i oczywiście wspólnych spotkań nad wodą.

Naszym celem jest integracja ze Szkocką społecznością wędkarską, wspólne wędkowanie, poznawanie nowych łowisk, organizowanie zawodów wędkarskich i dalszych wypraw. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego grona, zapoznaj się z regulaminem klubu i najważniejszymi informacjami, ktore znajdują się w linkach poniżej. Następnie skontaktuj się z nami korzystając z zakładki "kontakt" na górze strony.

Regulamin klubu

Ważne informacje

Zarząd klubu:

Prezes - Daniel Grabowski

Wiceprezes - Przemysław Sakowicz

Kontakt

Odsłony: 2540

Test


Slider Title 1

test

Slider Title 2

test