Predator Maniac

Drukuj
Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 30, styczeń 2016 Maciej Kowalkowski

Predator Maniac - sklep wędkarski na ebayu. Jarek, prowadzący ten sklep koncentruje się przede wszystkim na sprzedaży wędkarskich przynęt, które cenimy, ale których na próżno szukać w zwykłych sklepach wędkarskich w UK. Jeśli ktoś poszukuje przynęt takich firm jak Relax, Dam, Spinmad, Bercley, to powinien zapoznać się z ofertą Jarka. Znajdziemy u niego sprzęt nie tylko tych firm, które podałem. W ofercie jest też Salmo, Savagear, Spinwal i inne.

 

 

W ofercie znane wszystkim i lubiane kopyta Relaxa. W różnych rozmiarach i pełnej gamie kolorystycznej. Dla niejednego wędkarza, te gumowe przynęty okazały się killerami. Jeśli jednak komuś te gumy nie pasują, to w ofercie także są miękkie przynęty Savagear, Berkley i inne. Oczywiście samymi gumkami się nie połowi, więc znajdziemy tam także duży wybór główek jigowych i interesującej nas gramaturze i wielkości.

Wybór miękkich przynęt jest bardzo duży, ale znajdziemy tam też przynęty twarde. Woblery, jerki, wirujące ogonki Spinmada czy cykady.

U Predatora zaopatrzymy się też w agrafki, wolframy i inne potrzebne sprzęty do metody spinningowej. Jest też duży wybór blaszek obrotowych i wahadłowych. Blaszki Dam Effzzet chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To była i jest jedna z podstawowych przynęt w pudełku większości z nas.

Dam effzett nature 3d

 

Nie sposób wymienić całego asortymentu jaki tam znajdziemy. Dla zainteresowanych ofertą Predator Maniaca linki poniżej. Tam znajdziecie i zaopatrzycie się w niezbędne i ciężko dostępne w UK przynęty i akcesoria spinningowe.

Strona domowa

Strona na facebooku

Link do sklepu

Odsłony: 220

Test


Slider Title 1

test

Slider Title 2

test