Fishermann Angling Club

Galeria zdjęć

Kilbirni Loch - eliminacje za nami.

Drukuj
Kategoria: Relacje z zawodów wędkarskich Opublikowano: sobota, 16, maj 2015 Maciej Kowalkowski

9 maja 2015

Kilbirni loch

Eliminacje do spinningowych mistrzostw UK dla Polonii.

 

Do zawodów przystąpiło 22 uczestników. Eliminacje zostały zorganizowane na jeziorze Kilbirni. Woda pstrągowo-szczupakowa. Impreza zaczęła się o godzinie 9.00 

Z samego rana było dość wietrznie, ale czym bliżej południa tym spokojniej. Zawodnicy zostali rozlosowani w pary i po odprawie rozeszli się nad wodę. Już na samym początku Paweł miał szczupaka na kiju, ale niestety spiął się przy brzegu. Dość długo się nic nie działo, ale od czasu do czasu ktoś jakąć rybkę wyciągał.

 

Ja z Danielem pozostaliśmy w miejscu spotkania, by przygotować wszystko na zakończenie. Nagrody, bannery i oczywiście poczęstunek. Prócz naszej imprezy, nad wodą odbyło się też spotkanie klubu modalarsko-samolotowego, więc mogliśmy sobie popatrzeć na ciekawe modele zdalnie sterowanych samolotów latających nad wodą.

Chłopaki łowili nadal, każdy chciał coś złowić i awansować do finału. Niestety nie każdemu dopisało szczęście. Zakwalifikować się mogło tylko 8 osób.

O godzinie 15.00 zakończyliśmy zawody. Wynik – 12 szczupaków i 1 pstrąg. Trzynaście ryb to nie jest jakiś słaby wynik, ale jak na to jezioro to spodziewaliśmy się dużo więcej.

W czasie, gdy podliczałem punkty, Daniel i Esox ogarniali zaplecze kulinarne. Na grillu piekły się kiełbaski i serki, w kotle grzała się fasolka po bretońsku. Znalazły się też dwie blachy ciasta i kromy chleba ze swojskim smalcem.

Po poczęstunku czas na wręczanie nagród i ogłoszenie wyników eliminacji. Osiem osób zakwalifikowało się do finału, jedna weszła na listę rezerwowych. Wyniki znajdują się na samym dole relacji.

Na koniec fotki grupowe i wszyscy rozjechali się do domów. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, miło było poznać nowych ludzi. Dziękuję też pani Małgorzacie, jako jedyna kobieta łowiła z nami. Dziękuję za pomoc w wypełnianiu dyplomów. Wielkie podziękowania dla Esoxa i Daniela, bez nich byłoby mi ciężko tą imprezę ogarnąć. Myślę, że wyszło całkiem nieźle. Atmosfera była rodzinna, było wesoło i jedzenie rewelacyjne. Oby więcej takich imprez. Dzięki i do zobaczenia nad wodą… 

Wyniki eliminacji:

Do finału zakwalifikowali się-

   11 Michał Wittstock 191pkt

2-    Rafał Kurek   75pkt

3-    Paweł Leśniewski 60pkt

4-    Mariusz Siwozad   58pkt

5-    Tomasz Włodkowski   53pkt

6-    Witold Karwacki   48pkt

7-    Dawid Niespodziański   47pkt

8-    Rafał Mroczkowski   45pkt

Na liście rezerwowej znalazł się Adam Włódarczyk.

Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone upominkami sponsorowanymi przez:

UL Spinning

UK Lures

Predator-Maniac

Fishermann Angling Club

Odsłony: 4019

Nasz kanał YouTube

Mapy batymetryczne

Łowiska


Slider Title 2

test2

Test


Slider Title 1

test

Slider Title 2

test