Fishermann Angling Club

Galeria zdjęć

9 maja - eliminacje do mistrzostw spinningowych...

Drukuj
Kategoria: Relacje z zawodów wędkarskich Opublikowano: piątek, 17, kwiecień 2015 Maciej Kowalkowski

Maj coraz bliżej i eliminacje zbliżają się wielkimi krokami. Poniżej dokładne info i opis całej imprezy.

Eliminacje w Szkocji odbędą się 9 maja na jeziorze Kilbirni. Link do miejsca spotkania na dole arta. Spotykamy się o godzinie 8 rano na parkingu przy jeziorze, zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 16.00 z przerwą o godzinie 12.00

Na tych zawodach łowimy szczupaki, pstrągi i okonie. By uzyskać maksymalną ilość punktów trzeba złowić komplet (8) ryb z każdego gatunku. U nas będą to:

Szczupak x3

Pstrąg x3

Okoń x2

Ten komplet ryb nie jest wymagany, by zakwalifikować się do finału, ale daje nam on bonus punktowy, co w finale może nam dać przewagę nad innymi uczestnikami.  Dokładny regulamin i sprawy punktacji znajdziecie w temacie na forum tutaj

Przypominamy, że zapisy trwają do 2 maja. By się zapisać należy:

- opłacić wpisowe

- wysłać potwierdzenie wpłaty (pdf lub printscreen) do dnia 2 maja 2015

Koszt wpisowego to 10 funtów. Wpłat prosimy dokonywać na konto klubu:

RBS
Fishermann Angling Club
sort code - 832808
account number - 00167525

Potwierdzenie wpłaty prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W potwierdzeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz nick z forum. Proszę pamiętać, że pieniądze z wpisowego idą do głównej puli, która przeznaczona jest na finał i są niezwrotne w przypadku rezygnacji. Każdy uczestnik ma także obowiązek zaopatrzyć się w ważny permit na łowisko. W naszym przypadku będzie on do kupienia nad wodą w dzień zawodów. Pieniądze na permity będziemy zbierać przed rozpoczęciem zawodów.

Link do miejsca spotkania tutaj

Wszelkie dodatkowe informacje przekażemy na odprawie przed zawodami. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to proszę w komentarzach lub na forum.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Odsłony: 1394

Nasz kanał YouTube

Mapy batymetryczne

Łowiska


Slider Title 2

test2

Test


Slider Title 1

test

Slider Title 2

test