Fishermann Angling Club

Galeria zdjęć

I mistrzostwa spinningowe dla Polonii w UK

Drukuj
Kategoria: Relacje z zawodów wędkarskich Opublikowano: niedziela, 01, luty 2015 Maciej Kowalkowski

Jak już informowaliśmy, w tym roku organizowane są I mistrzostwa spinningowe dla Polonii w UK. Eliminacje będą trwały do końca lipca, natomiast finał przewidziano na sierpień.

Na powyższym zdjęciu znajduje się grafik eliminacji. Odbędą się one w Anglii, Irlandii płn oraz w Szkocji. Dokładny regulamin znajduje się na naszym forum i jeśli ktoś jest zainteresowany to powinien się z nim zapoznać pod tym linkiem. Można też pobrać formularz zgłoszeniowy na eliminacje, które odbędą się na Angielskich wodach. Gdzie go wysłać i jakie są opłaty dowiecie się z tego formularza.

Jeśli chodzi o zawody w Irlandii, to proponuję odwiedzić stronę klubu BigFish. Jeśli będą chętni, by się tam wybrać, to kontaktować się z adminem na ich forum.

U nas (Szkocja) eliminacje odbędą się 9 maja na jeziorze Kilbirni. Dokładna godzina i wskazówki dojazdu pojawią się na forum w odpowiednim czasie. Jednakże zapisy zaczynamy od teraz.

Co trzeba zrobić by się zapisać?

- opłacić wpisowe

- wysłać potwierdzenie wpłaty (pdf lub printscreen) do dnia 2 maja 2015

Koszt wpisowego to 10 funtów. Wpłat prosimy dokonywać na konto klubu:

RBS
Fishermann Angling Club
sort code - 832808
account number - 00167525

Potwierdzenie wpłaty prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W potwierdzeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz nick z forum. Proszę pamiętać, że pieniądze z wpisowego idą do głównej puli, która przeznaczona jest na finał i są niezwrotne w przypadku rezygnacji. Każdy uczestnik ma także obowiązek zaopatrzyć się w ważny permit na łowisko. W naszym przypadku będzie on do kupienia nad wodą w dzień zawodów. Regulamin zawodów pojawi się na forum, o czym będziemy informować.
 

Odsłony: 2686

Nasz kanał YouTube

Mapy batymetryczne

Łowiska


Slider Title 2

test2

Test


Slider Title 1

test

Slider Title 2

test