Aktualności klubowe - początek

Witam wszystkich.

Długo się zastanawiałem co pisać w tej kategorii. Po długich przemyśleniach i szukaniu inspiracji postanowiłem, że potraktuję tą kategorie jako typowy blog klubowy. To zaczynamy.....

W końcu udało nam się odpalić nową stronę internetowa i forum które mam nadzieje uda nam się rozbudować:). Tematyka wędkarska w tle. Wiem o tym że pewnie z biegiem czasu będą się pokazywać błędy i nie dociągnięcia. Wszystko będziemy zmieniać na bieżąco. W końcu nie jesteśmy anonimowi. W zakładce O NAS jesteśmy my klubowicze, zarząd administracja strony. Każdy z klubowiczów dodał swoje zdjęcie i napisał kilka słów o sobie.

W końcu zaczęliśmy sezon wędkarski 2018. Zawody spinningowe cyklu klubowego Grand Prix w nowej formule. Czas na zmiany, których sporo wprowadziliśmy w tym sezonie. Cykl GP 2018 będzie się składał z 6 zawodów, spinning, spławik-grunt (białoryb), deadbait. Najlepszy uczestnik zawodów musi być w tym roku bardzo wszechstronnym wędkarzem. Wyszliśmy też tym na przeciw którzy mieli gorszy dzień. Każdy uczestnik który się stawi na zawodach w ramach bonusu otrzyma 10pkt na start. Zawody Grand Prix są tylko dla klubowiczów taka nasza wewnętrzną rywalizacja. Ale żeby nie było wszystkie te zawody odbywają się w iście przyjacielskiej atmosferze. Jest rywalizacja ale nie za wszelka cenę.

25 marca odbędą się w Eliminacje Mistrzostw Spinningowych Polonii. Reaktywacja fajnej imprezy która już kiedyś się odbywała w UK. Cała impreza składa się z cyklu eliminacji i finału w którym naprawdę można się zmierzyć z najlepszymi polskimi spinningistami w Wielkiej Brytanii. Fajne nagrody i super atmosfera. Projekt ten powstał z gruzów taka reaktywacja. Brawa dla ludzi którzy się zdobyli na odwagę żeby podnieść ten projekt z kolan.

Link do tej imprezy:  https://www.facebook.com/SMPwUK/

Już nie długo info o imprezie organizowaną przez nasz klub z pomocą SFCA i sponsorów, na ta chwilę mogę uchylić rąbka tajemnicy. W puli na nagrody na ta chwile £1400, dwa jeziora do dyspozycji, oj będzie się działo.....