Jak do Nas dołączyć??

Fishermann Angling Club powstał po to, żeby jednoczyć polską brać wędkarską wokół jednej pasji którą jest sportowy połów ryb respektując zasadę C&R (złów i wypuść) 

Opinie o wędkarzach z centralnej Europy jakie są każdy wie, dlatego przez postawę Klubu i jego klubowiczów chcemy walczyć ze stereotypem "miesiarza z wschodniej Europy". Budujemy klub na koleżeńskich zasadach. Każdy sie zna co wg mnie jest dobrą podstawą kazdego stowarzyszenia. Kilka razy w roku spotykamy się ze sobą na zawodach wedkarskich, spotkaniach integracyjnych i róznorakich wypadów nad jeziora. Mamy regulamin i kostytucję w oparciu których działamy. Naszą dewizą jest jakość nie ilość klubowiczów bo takie myslenie pociągnęlo na dół juz kilka klubów. Nie potrzebujemy klubowiczów widmo którzy tylko są w klubie żeby byc, jezeli chcesz dołaczyć do Nas pierw musimy sie poznać na wzajem. Później możemy rozmawiać na temat przystąpienia do Naszego grona.

W zakładce kontakt są informacje w jaki sposób możesz sie z Nami skontatkować. Po podaniu Swojego adresu email zostnie wysłany regulamin klubu który kandydat na klubowicza musi podpisac i wysłac droga elektroniczną przez email badź poczta tradycyjną na adres klubu.